Halloween na GMH

Halloeween párty na Gymnáziu Mateja Hrebendu je už každoročnou tradíciou, na ktorú sa tešia najmä tí mladší študenti. Nebolo to inak ani v tomto školskom roku. V stredu sa Gymnázium Mateja Hrebendu premenilo na stretnutie rodiny Adamsovcov. Po škole sa ponevieralo niekoľko strýkov Fosterov či sluhov Lurchov, niekoľko dvojničiek Mortish a Gomezov ste taktiež stretnúť.

Tentokrát študenti 6.A triedy pripravili súťaž o naj scénku zo života rodiny Adamsovcov. Každá trieda si pripravila malý šot, ale zvíťaziť mohla len jedna. Tretie miesto obsadila trieda 2.A, na druhom mieste skončili študenti 7.A a víťazstvo z minulého roku si obhájila trieda 3.B.

Naozaj náročné bolo určiť najhrôzostrašnejšiu masku, ale víťazstvo si nakoniec zaslúžil Jakub Košarník. Ten sa pre presvedčivý dojem stýka Fostera nezdráhal dokonca upraviť si účes a dal sa ostrihať. No páčil sa nám aj Goméz v stvárnení Ivana Žemličku, Mortisha, ktorú hrala Janka Mrnková či syn Adamsovcov v osobe Igora Kollárika.

Nesmieme zabudnúť, že okrem týchto súťaží sme súťažili aj o najkrajšiu tekvicu. Všetci sme sa zhodli že tá najkrajšia bola tekvica, ktorú spoločne urobili študentky 2.A triedy Lenka Tokárová a Simonka Alcnauerová.

Takto to teda vyzeralo na Halooweenskej party a už dnes sa tešíme na tú budúcoročnú.

Ak sa však chcete dozvedieť viac o tom aké  to je byť gymnazistom, príďte si sadnúť do lavice a zažite niekoľko vyučovacích hodín na  našej škole. Pozývame vás na  Deň otvorených dverí  sa bude konať dňa  16. februára 2010 od 8,00. Tešíme sa na Vás.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s